Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

2 posters

Go down

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy Empty Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

Pisanie by Xandrass Czw Maj 21, 2015 8:06 pm

Nick: Xandrass ale imię Marek
Wiek: 37 lat
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak

WN8: nieco ponad 1290 w/g Wotlabs i Noobmeter
Winratio: ~51%
Liczba bitew: 17 400

Przydatne czołgi VI tierowe:
HT - T-150 / M6 / (mogę odkupić KV-85)
MT - Cromwell / T-34/85 / PzIV S.
TD - Hellcat / SU-100 / SU-100Y / D.Max
SPG - AMX 13 F3 (dopiero zaczynam zabawę z artylerią)

Przydatne czołgi VIII tierowe:
HT - T34 / WZ-111 / IS-3 (mogę odkupić T32 i TigerII)
MT - STA-2 / T-34-2
TD - JT88
SPG - BRAK

Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów:
IS-7 / E-100 (w drodze do T110E5, IS-4 opisane niżej )

Inne czołgi w trakcie "robienia"
T-54 (stock), WZ-120 (max, w drodze do 121), Centurion 1 (max, w drodze do Centurion 7.1), M103 (bez najlepszego działa, w drodze do T110E5), ST-1 vel STI (max, w drodze do IS-4)

Czy to jest Twoje pierwsze konto? TAK
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? NIE

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?:
Dowiedziałem się od kolegi z klanu, nick Culex. Dlaczego opuściłem poprzedni - Byli tam wspaniali ludzie ale ciężko było zebrać ekipę by wspólnie pobawić się w drużynówki, twierdze czy CW. Od Culexa wiem, że stanowicie zgraną ekipę, która często gra właśnie te rodzaje potyczek. Siedzenie samemu w grze MMO jest cokolwiek dziwne, gra w plutonie drużynie pozwala więcej uzyskać. Chcę także podszkolić się w jeździe pojazdami, a to uda mi się o wiele szybciej przy zgranej drużynie niźli samotnie.

Coś o sobie:
Jak pisałem wcześniej, imie moje Marek choć w WoT mam nick Xandrass a w Neverwinter Online - Zdudus. Swego czasu grałem też w Settlers Online na Nowej Ziemi pod nickim xTrebus. Lat mam 37, czasu mnóstwo z racji bycia rencistą. Lubię miłą atmosferę, staram się unikać sytuacji gdy padają wulgaryzmy, o co w WoT trudno :E
Poza w/w grami jest jeszcze Skyrim, Euro Truck Simulator 2, Anno 1701 i kilka innych gier.
Co do książek - różnie, od Prusa z jego Lalką, poprzez Sienkiewicza aż po Browna i serię o Pendergaście. Nie pogardzę kryminałem pokroju Poirota ale i sensacją jak cykl o Bournie.
Filmy - zbieranina, akurat leci "Van Helsing" ale i "Szybcy i martwi" - ciężki wybór co oglądać Wink
Muzyka - etno (Enia, Oliver Shanti) ale i elektroniczna (Jarre, Vangelis, Oldfield) ale i country czy też klimaty Joe Cockera, Chrisa Rea, Mobiego,

Z miłą chęcią przystąpiłbym do Was, mam nadzieję, że moje umiejętności przydadzą się w potyczkach aja nauczę się od Was wielu nowych umiejętności
Marek vel Xandrass Smile
Xandrass
Xandrass
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1026

Powrót do góry Go down

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy Empty Re: Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

Pisanie by kazikdlugi Pią Maj 22, 2015 9:09 am

Cześć. Dzięki za zainteresowanie Naszym klanem. Zanim jednak podejmę decyzję, chciałbym zagrać z Tobą kilka bitew. Będę w grze dzisiaj około 22:30 jeśli Ci pasuje?
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy Empty Re: Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

Pisanie by Xandrass Pią Maj 22, 2015 10:57 am

Jasne, jak pisałem, czasu mam aż nadto Smile
Xandrass
Xandrass
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1026

Powrót do góry Go down

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy Empty Re: Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

Pisanie by kazikdlugi Pią Maj 22, 2015 12:02 pm

Zaproszenie wysłane!
Tak jak Ci mówiłem, nie do końca spełniasz wymagania klanowe jeśli chodzi o statystyki, ale bardzo dobrze grało mi się z Tobą w plutonie dlatego zostajesz przyjęty na okres "unitarki" który będzie wynosił miesiąc.
Zapoznaj się z "ABC" rekruta które znajdziesz pod tym linkiem.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Witam w klanie. Powodzenia
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy Empty Re: Xandrass - prośba o przyjęcie do Waszej bandy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach