Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie o przyjęcie Sniper10

3 posters

Go down

Podanie o przyjęcie Sniper10 Empty Podanie o przyjęcie Sniper10

Pisanie by sniper10 Wto Lut 10, 2015 9:20 pm

Nick: Sniper10
Wiek: 26
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: mam nawet zainstalowany Smile
Przydatne czołgi VI tierowe: amx13F3AM, SU-100Y(troll)
Przydatne czołgi VIII tierowe: W dalekich planach t110 obecnie nic Sad
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: E5(czołg ideał), E3, T92 + raczej nieprzydatne M48A1 Patton i Maus
WN8: 1 539 (podaje wynik z ostatnich 6K bitw ponieważ bardzo dużo bitw zrobiłem na komputerze 12FPS)
Winratio: 53 (podaje wynik z ostatnich 6K bitw ponieważ bardzo dużo bitw zrobiłem na komputerze 12FPS)
Liczba bitew: 15500
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: z strony WOT a AAP dlatego, że nie szukam klanu "for fan" tylko po to żeby wygrywać.

Coś o sobie:
Szukam klanu bardziej ze względu na Twierdze niż CW chociaż z chęcią klanówki zagram, ale bardziej mnie interesują bonusy z twierdz niż "hajs" z prowincji. Wolny czas mam codziennie po 20:00-3:00(prace kończę o 19:00) i pracuję 4/5 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli.

[You must be registered and logged in to see this link.]
sniper10
sniper10

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie Sniper10 Empty Re: Podanie o przyjęcie Sniper10

Pisanie by Kotwicz Wto Lut 10, 2015 11:35 pm

W związku z tym że nie spełniasz naszych minimalnych wymagań, mam wątpliwości, ale dostaniesz swoją szansę...
Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu, poczekaj na nadanie uprawnień na forum i proszę zapoznaj się z najważnieszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie Sniper10 Empty Re: Podanie o przyjęcie Sniper10

Pisanie by Dzwonowo Sro Lut 11, 2015 12:26 am

Ale bez szybkiego wykupienia czołgów przynajmniej na ósemki (twierdze) się nie obejdzie, musisz się wykazać, a z jednym czołgiem przydatnym na CW (e5) będzie o to trudno.

Przyjmuj zaproszenia do potyczek, plutonów, pojawiaj się na CW i pokaż, czy faktycznie to komputer słaby był, czy może inne czynniki wpłynęły na statystyki.
Dzwonowo
Dzwonowo
Dowódca

Liczba postów : 4046

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie Sniper10 Empty Re: Podanie o przyjęcie Sniper10

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach