Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie o przyjęcie

3 posters

Go down

Podanie o przyjęcie  Empty Podanie o przyjęcie

Pisanie by sebo7w7 Wto Lut 10, 2015 9:41 am

Witam!
Wiek: 26 zim
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: TS 3 oraz mikro
Przydatne czołgi VI tierowe: na tą chwilę posiadam tylko T 21
Przydatne czołgi VIII tierowe: tylko RHM jednak zabieram się za odkupowanie tych potrzebnych m.in. amx 13 90
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: IS 7, IS 4, OB 140, AMX 50B (ulubiona dycha), b-c 25t (może ktoś nauczy mnie nim grać ...) T 57HT (jeszcze pachnie nowością)
WN8: 2108 [You must be registered and logged in to see this link.]
Winratio: 55%
Liczba bitew: + 18k

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: założyłem piękny temacik na forum WOTa o poszukiwaniu klanu (http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/474887-poszukuje-klanu/) było dosyć spore zainteresowanie, klanowicz AntiSkill napisał prywatną wiadomość, którą mnie przekonał do tego aby złożyć podanie do Was. dlaczego AAP? szczerze to nigdy nic nie słyszałem o klanie, przejrzałem statystyki na noobmeter i statystyki graczy są OK Smile jednak to tylko cyferki mam nadzieję, że atmosfera również będzie odpowidała. Nie uważam się za jakiegoś koksa, sporo rzeczy muszę jeszcze poprawić. Jeżeli spełniam wymogi klanu to jeszcze prosiłbym o kontakt w grze ( godziny wieczorne 18-23). Pozdrawiam

Coś o sobie:
sebo7w7
sebo7w7
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie  Empty Re: Podanie o przyjęcie

Pisanie by MacaIlawa Wto Lut 10, 2015 12:55 pm

Skoro Anti już wszystko załatwił to wysyłam zaproszenie.
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu, poczekaj na nadanie uprawnień na forum i proszę zapoznaj się z najważnieszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
MacaIlawa
MacaIlawa
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1275

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie  Empty Re: Podanie o przyjęcie

Pisanie by AntiSKill Wto Lut 10, 2015 1:50 pm

Witaj, widze ze znalazles nasze forum Smile
AntiSKill
AntiSKill
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 2051

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjęcie  Empty Re: Podanie o przyjęcie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach