Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie maho

2 posters

Go down

Podanie maho Empty Podanie maho

Pisanie by Maho-tsukai Sro Paź 07, 2015 9:04 am

Nick: maho
Wiek: 36
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak
Posiadane w garażu czołgi VI tierowe: Dicker Max, Kv-85, T37, Cromwell, Type 64, O-I, Rudy, SU-100, AMX13 F3 AM, FV304, Type 58
Posiadane w garażu czołgi VIII tierowe: Tiger II, Lowe, Ferdinand, JgdTiger 8.8, IS-3, T-44, T-34, Pershing, T28 Prototype, M40/M43, AMX 1390, WZ-111
Posiadane w garażu czołgi X tierowe: IS4, Object 261, Bat-Chat.
Do kupienia ( IS-7, T-62A, T110E5 )
WN8: 1,507
Winratio:52.76%
Liczba bitew:13149

Czy masz doświadczenie w rozstawianiu? Odrobinę, w obecnym klanie zdarzyło mi się rozsawić kilka bitew, głównie na t6
Czy to jest Twoje pierwsze konto? tak
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? nie

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Od Kotwicza, zaczepił, zagadał i zaproponował złożenie podania.

Coś o sobie:
Na imię mam Maciek i mieszkam w Poznaniu, i tak wiem że Lech zamyka tabelę Very Happy
Mam 2-kę dzieciaków z czego syn ma 3 miesiące a córa 6 lat, żona w miarę toleruje czas który spędzam przy kompie ( dzielę go dodatkowo na PS3 ), W WOT'a gram od samego początku (kiedyś więcej), miałem dość długą przerwę - jakieś 2 lata, gram ponownie od paru miesięcy i szczerze przyznam że zardzewiałem konkretnie - co wiąże się jak do tej pory ze spadkiem statów, gram bez spinki głównie dla zabawy, w weekendy lubię strzelić piwo albo kilka co może się wiązać z "hurra graniem", traktuję to jako zabawę więc raczej nie siedzę po kilka godzin dziennie, ograniczając się do 2-3 w miarę możliwości z uwagi na inne hobby i życie rodzinne.
Z tej przyczyny też są dni kiedy nie mogę się zalogować.
Chętnie pogram Cw, twierdzę oraz w plutonie i podpatrzę to i owo od lepszych.
Maho-tsukai
Maho-tsukai

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Podanie maho Empty Re: Podanie maho

Pisanie by Kotwicz Sro Paź 07, 2015 9:20 am

Podanie rozpatrzone pozytywnie.
Jesteś w klanie Mroczny Dywizjon. Po jego opuszczeniu czeka Cię 48h okres "kwarantanny" ;-).
Przypomnij się po tym czasie, dostaniesz zaproszenie.
Kolejne Twoje kroki, to po zaakceptowaniu zaproszenia i nadaniu uprawnień, opisane są w tym linku:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Witamy w klanie.
Powodzenia
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Podanie maho Empty Re: Podanie maho

Pisanie by Maho-tsukai Pią Paź 09, 2015 5:22 pm

Oki, jestem już po okresie jak coś, więc się przypominam.
Do zobaczenia!
Maho-tsukai
Maho-tsukai

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Podanie maho Empty Re: Podanie maho

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach