Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie - KavadeR

Go down

Podanie - KavadeR Empty Podanie - KavadeR

Pisanie by Gość Sob Lip 19, 2014 3:16 pm

Nick: KavadeR
Wiek: 20 lat.
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak, niestety nie posiadam obecnie mikrofonu, jednak zamierzam go kupić pod koniec miesiąca, bo oczywiście gra bez dobrej komunikacji nie ma racji bytu. Wink
Posiadane czołgi na kompanie seniorskie: Hellcat ( 2 perki + 1 perk na 87%)
Posiadane czołgi na kompanie mistrzowskie: IS 3 ( 1 perk + 1 na 95%) (Kilka innych : T28 Prot: 1 perk + 1 na 15%, ISU 152 - niestety nie wymaksowany, Jagdpanther II - tak samo jak poprzednik)
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: Niestety tutaj brak, ale mam odblokowanego IS8 i noszę się z zamiarem kupna i expienia go do X tieru.
WN8: 1444 [You must be registered and logged in to see this link.]
Winratio: 55,7%
Liczba bitew: 4300
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Napisałem temat na stronie WOT'a, po czym otrzymałem wiadomość na PW od AntiSkilla.


Coś o sobie: Mam na imię Kamil, pracuję w sekretariacie szkolnym ( wiem praca nie porywa, ale jednak jest Smile )
Do gry wciągnął mnie mój wuja i pokazał mi na czym rzecz polega.
Przygodę z tą grą rozpocząłem w połowie grudnia 2013, niestety miałem sporą przerwę w grze z powodów osobistych.
Teraz wróciłem do gry i poszukuję dobrego klanu, gdzie będzie można pograć w miłej atmosferze, z dobrymi graczami i sporo się nauczyć.
Mam nadzieję, że moja kandydatura będzie wnikliwie przeanalizowana i dostanę swoją szansę dołączenia w wasze szeregi.
Pozdrawiam, KavadeR
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie - KavadeR Empty Re: Podanie - KavadeR

Pisanie by Dzwonowo Nie Lip 20, 2014 6:45 pm

Gracz dołączył do innego klanu...
Dzwonowo
Dzwonowo
Dowódca

Liczba postów : 4046

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach