Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie Darnoczek

2 posters

Go down

Podanie Darnoczek Empty Podanie Darnoczek

Pisanie by Darnoczek Nie Paź 04, 2015 9:36 pm

Nick: Darnoczek
Wiek: 22 lata
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak
Posiadane w garażu czołgi VI tierowe: obecnie 2: Dicker Max, TOG II. (Skupiam się na wyższych tierach. Nie widzę przeszkód by kupić czołg 6 tieru który będzie potrzebny Smile)
Posiadane w garażu czołgi VIII tierowe: obecnie 5: Panther II, Lorr 155 mle. 51 (francuska arta), Charioteer, Lowe, T34
Posiadane w garażu czołgi X tierowe: obecnie 15: E100, Maus, Jg. Pz. E100, WT auf. E100, GW E100, Object 140, T-62A, IS-4, IS-7, Obj. 268, T110E5, T110E4, B-C 25t, AMX 50B, Foch 155
WN8: 1422
Winratio: 50,72%
Liczba bitew: 14 693 i rośnie

Czy masz doświadczenie w rozstawianiu? Nie.
Czy to jest Twoje pierwsze konto? Tak, to moje pierwsze konto.
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? Nie.

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?:
AAP polecił mi mój kolega Kayn666(_Kayn_), którego pozdrawiam Very Happy
Coś o sobie:
Studiuję Elektrotechnikę na Politechnice Białostockiej. Student 3 roku Smile Moim celem w Wocie jest czerpanie przyjemności z gry oraz zdobywanie X tierów (co widać w sumie po ilości czołgów X tieru Razz). Dążę obecnie do kilki dziesiątek m.in. E50M (mam już 8 tier), Obj. 430 (mam już 7 tier), T57 Heavy (mam już 9 tier), T110E4 (9 tier czeka na kupno), T92 (mam już 7 tier), FV215b 193 (9 tier czeka na kupno), FV215b (mam już 7 tier), FV4005 (mam już 8 tier), B-C 155 58 (mam już 8 tier), Type 5 Heavy (dopiero 5 tier). Jeżeli chodzi o to jakim typem czołgów lubię grać to jest mi bez różnicy, każdym lubię grac i umiem grać. Jeżeli chodzi o ulubiony czołg to zdecydowanie Foch 155, bo lubię patrzeć na panikę ludzi jak wyskakuje im przed nos przeładowany i gotowy do oddania 3x 750 dmg serii Very Happy
Darnoczek
Darnoczek

Liczba postów : 14

Powrót do góry Go down

Podanie Darnoczek Empty Re: Podanie Darnoczek

Pisanie by Kotwicz Nie Paź 04, 2015 11:10 pm

Zaproszenie wysłane!

Będziesz musiał kupić kilka potrzebnych czołgów 6 i 8 tieru. Garaż 10 masz "wypasiony" ;-)

Zapoznaj się z "ABC" rekruta które znajdziesz pod tym linkiem.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Witam w klanie.
Powodzenia
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach