Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie do rekrutacji

2 posters

Go down

Podanie do rekrutacji Empty Podanie do rekrutacji

Pisanie by ChamskieDziecko Pon Cze 15, 2015 2:58 pm

Nick: ChamskieDziecko
Wiek: 17
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Oczywiście
Przydatne czołgi VI tierowe: t37
Przydatne czołgi VIII tierowe: t32
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: t57 heavy, t110e5, (140k exp do t92)
WN8: 1461
Winratio: 51,84%
Liczba bitew: ~11k
Link do statów: [You must be registered and logged in to see this link.]
Czy to jest Twoje pierwsze konto? Jeśli nie - podaj nick poprzedniego konta: Pierwsze
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? Jeśli tak - podaj WN8 z momentu resetu: Nie robiłem

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Ze strony wot-a, macie dobre wyniki, statystyki, liczę na dobrą zabawę i zgraną drużynę.

Coś o sobie: Jestem aktualnie w klanie, ale jeżeli dojdziemy do porozumienia (po 20-stym oczywiście) to niezwłocznie go opuszczę. Proszę się nie sugerować nickiem Smile Jestem raczej wychowanym człowiekiem i szukam równie dojrzałych ludzi.


Ostatnio zmieniony przez ChamskieDziecko dnia Sro Cze 17, 2015 5:38 am, w całości zmieniany 1 raz
ChamskieDziecko
ChamskieDziecko

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Podanie do rekrutacji Empty Re: Podanie do rekrutacji

Pisanie by kazikdlugi Pon Cze 15, 2015 4:50 pm

Dzięki za zainteresowanie. Niestety nie spełniasz najważniejszego z Naszych wymagań czyli odpowiedniego wieku. Poza tym masz bardzo niepokojący zwyczaj skakania po klanach. Szukamy raczej lojalnych ludzi, a nie tylko takich na chwilę.

pozdrawiam
kazikdlugi
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Podanie do rekrutacji Empty Re: Podanie do rekrutacji

Pisanie by ChamskieDziecko Wto Cze 16, 2015 6:24 pm

Dziękuję za odpowiedź. Wiem jaka jest granica wiekowa i myślałem że te kilka miesięcy nie zrobi wam różnicy i że liczy się człowiek a nie liczby. Ale co do "skakania po klanach" to się z tym nie zgodzę, w moim aktualnym klanie większość olewa ts-a, twierdze, drużynki itp. i ciężko zebrać czasami skład nawet na twierdzę na 6, dlatego szukam klanu z aktywnymi graczami. A z poprzedniego klanu odszedłem bo zrobiłem sobie przerwę na prawie cały rok (po około 2 latach gry).
ChamskieDziecko
ChamskieDziecko

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Podanie do rekrutacji Empty Re: Podanie do rekrutacji

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach