Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vandal22 Podanie :)

2 posters

Go down

Vandal22 Podanie :) Empty Vandal22 Podanie :)

Pisanie by Vandal22 Pią Mar 27, 2015 11:11 pm

Nick: Vandal22
Wiek:24 lata
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak posiadam
Przydatne czołgi VI tierowe: Mam tylko su 100Y ale jak będzie potrzeba to coś się kupi Smile
Przydatne czołgi VIII tierowe: T34,AMX50-100,IS-3
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: Jg.PPz e100 i T57 Heavy. Mam odkryte i do kupienia Amx 50B,E-100,E4 i IS4 tylko kasa kasa potrzebna Smile
WN8 : 1552
Winratio: 52 %
Liczba bitew: 14470

Czy to jest Twoje pierwsze konto? Jeśli nie - podaj nick poprzedniego konta: Pierwsze
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? Jeśli tak - podaj WN8 z momentu resetu: nie robiłem

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Szukam klanu gdzie mogę się czegoś nauczyć i myślę że zwracam się do odpowiedniego klanu:)  a o was dowiedziałem się ze strony World of tank

Coś o sobie: Mam na imię Mateusz.Mieszkam i pracuje w Niemczech pojechałem za chlebem jak to się mówi Smile Gram codziennie od 19 w weekendy zależy od tego czy nie mam do załatwienia czegoś ważnego ale przeważnie wieczorem już jestem w Wocie. Myślę że wystarczająco opowiedziałem o sobie jak o czymś zapomniałem to napiszcie chętnie odpowiem.

Mam nadzieje że rozpatrzycie pozytywnie moje Podanie Smile
Vandal22
Vandal22

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Vandal22 Podanie :) Empty Re: Vandal22 Podanie :)

Pisanie by Kotwicz Sob Mar 28, 2015 12:00 am

Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Proszę zapoznaj się z najważnieszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach