Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

X_AVI

2 posters

Go down

X_AVI Empty X_AVI

Pisanie by X_AVI Nie Sty 18, 2015 12:54 pm

Nick: X_AVI
Wiek: 26 lat
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Oczywiście
Posiadane czołgi VI tierowe: Hellcat
Posiadane czołgi VIII tierowe: Lowe, WZ111, IS3,
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: FV4202, WT auf E100, Obj.268
WN8: 1294, ale progresywny (ostatnie 7 dni: 1900+ / ostatnie 3500 bitew: 1600+)
Winratio: 51,09%
Liczba bitew: 8,7k
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Przeglądając Stacje Rekrutacyjna natrafiłem na Wasz klan. Zapoznałem się z Waszymi wymaganiami oraz tym co oferujecie i doszedłem do wniosku, że to miejsce będzie dla mnie odpowiednie i pozwoli mi się dalej rozwijać.

Coś o sobie: Mam na imię Paweł, mieszkam w Łodzi. Konto w WoT'cie mam już 1,5 roku, ale aktywnie gram od sierpnia ubiegłego roku. Cechuje mnie poczucie humoru i profesjonalizm. WoT to tylko gra, a najważniejsi dla mnie są ludzie. To oni tworzą całą społeczność "czołgistów" i to z nimi obcuje na co dzień na TS. Jestem perfekcjonistą, stąd mój progres na koncie. Cenie sobie konstruktywną krytykę i rady bardziej doświadczonych osób.

To chyba tyle ode mnie. Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej to zaproście mnie na TS, gdzie będę odpowiadał na Wasze pytania.
p.s. Ewentualne zaproszenie będę mógł odebrać dopiero 19 stycznia w godzinach późno wieczornych. (48h okresu przejściowego)

noobmeter: [You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam,
Paweł vel X_AVI
X_AVI
X_AVI
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 806

Powrót do góry Go down

X_AVI Empty Re: X_AVI

Pisanie by Kotwicz Nie Sty 18, 2015 1:52 pm

pozwól że chwilę zastanowimy się nad Twoją kandydaturą. Obecnie nie spełniasz naszego minimum, ale wyraźny progres Twoich statystyk daje nadzieję na szybką zmianę tego stanu.
Pozwolę sobie wydłużyć do końca Twojego okresu przejściowego czas na odpowiedz.
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

X_AVI Empty Re: X_AVI

Pisanie by Kotwicz Wto Sty 20, 2015 10:48 am

Po burzliwych dyskusjach dotyczących dalszej polityki rekrutacyjnej klanu, która ze względu na sporą ilość chętnych i małą ilość miejsc, zostanie zmieniona. Zostajesz przyjęty do klanu jako ostatni "obiecujący rekrut".
Od tej chwili nie ma odstępstw od minimum. Oczekujemy rekrutów z doświadczeniem i skillem.
A więc:
Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu poczekaj na nadanie uprawnień i zapoznaj się z naszymi obowiązkowymi tematami na forum:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

X_AVI Empty Re: X_AVI

Pisanie by X_AVI Wto Sty 20, 2015 7:12 pm

Okej dzięki za odpowiedź.

Mam nadzieję, że sprostam Waszym wymaganiom.
X_AVI
X_AVI
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 806

Powrót do góry Go down

X_AVI Empty Re: X_AVI

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach