Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

sketels - podanie

2 posters

Go down

sketels - podanie Empty sketels - podanie

Pisanie by sketels Wto Sty 13, 2015 8:27 pm

Nick: sketels
Wiek: 28
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak
Posiadane czołgi VI tierowe: T37, MT-25, Jagdpanzer IV, T-150, M44 reszty nie ma co wspominać
Posiadane czołgi VIII tierowe: WZ-111, Jagdtiger 8.8, AMX 13-90, t-34-2, RHM, T28, IS-3, Centurion Mk.1, AMX 50 100, G.W.Tiger(P),  SuperPersching
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: BatChat, IS-7, E100, T110E4 w drodze reszta czołgów z E100 na końcu

[You must be registered and logged in to see this link.]

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?:
-dowiedziałem się z listy wybranych klanów dla siebie.
-dlatego AAP bo istniejecie dość krótko w porównaniu do innych klanów a jesteście wysoko na liście co świaczy o profesjonaliźmie ludzi w klanie. to główne co mnie skłoniło do tego podania.
Coś o sobie:
z humorem, komunikatywny. Reszta wyjdzie w praniu.


Ostatnio zmieniony przez sketels dnia Sro Sty 14, 2015 7:15 am, w całości zmieniany 1 raz
sketels
sketels

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

sketels - podanie Empty Re: sketels - podanie

Pisanie by Kotwicz Sro Sty 14, 2015 1:36 pm

Pomimo, że w obecnej chwili nie spełniasz wymagań rekrutacyjnych (WN8>1350), widzę długo utrzymujący się trend wzrostowy ;-) (Last ~1,000 battles WN8 =1 721) mam nadzieję, że nie zwiedziesz naszych oczekiwań i wzmocnisz nasz klan!
Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu poczekaj na nadanie uprawnień i zapoznaj się z naszymi obowiązkowymi tematami na forum:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

sketels - podanie Empty Re: sketels - podanie

Pisanie by sketels Sro Sty 14, 2015 9:54 pm

Kotwicz napisał:Pomimo, że w obecnej chwili nie spełniasz wymagań rekrutacyjnych (WN8>1350), widzę długo utrzymujący się trend wzrostowy ;-) (Last ~1,000 battles WN8 =1 721) mam nadzieję, że nie zwiedziesz naszych oczekiwań i wzmocnisz nasz klan!
Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu poczekaj na nadanie uprawnień i zapoznaj się z naszymi obowiązkowymi tematami na forum:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz

Poproszę jeszcze raz zapro bo mogę przyjąć dopiero jutro o 20..
sketels
sketels

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

sketels - podanie Empty Re: sketels - podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach