Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie: elfik17

2 posters

Go down

Podanie: elfik17 Empty Podanie: elfik17

Pisanie by elfik17 Wto Sty 13, 2015 12:39 pm

Nick: elfik17
Wiek: 26 lat
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak
Posiadane czołgi VI tierowe: właśnie sprzedałem kv85, wracam do hellcata
Posiadane czołgi VIII tierowe: IS-3 (załoga 2,8 perka), T-34 (1,87 perka), AMXy 13 90 i 50 100 dopiero co zacząłem, oprócz tego expię ferdka, tygrysa 2, T69 i  su-14-2 ale wątpię, żebym któregoś z nich zostawił
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: IS-7 (3,8 perka), T110e3 (2,8 perka), T110e5 niedawno kupiony, nie pamiętam jaka załoga ale słaba.
WN8: póki co słabiusieńko - 1321,31 ale jak widać: [You must be registered and logged in to see this link.] wszystko zmierza w dobrym kierunku, za miesiąc będzie ponad 1400 Wink
Winratio: 51,56% i idzie w górę Wink
Liczba bitew: 14'722
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Znalazłem Was na portalu WOT, wyszukując klany.

Coś o sobie: Szukam ogarniętego klanu z dobrym dowództwem, ogarniętymi rozstawiającymi, chętnie biorę udział w klanówkach, bitwach o twierdze, siódemkach czy plutonach, chciałbym również kiedyś spróbować swoich sił w jakimś turnieju czy ESLu chociaż dotychczas nie miałem ku temu okazji. Ze względu na pracę i inne obowiązki/aktywności nie mogę obiecać codziennego udziału w klanówkach ale 3-5 razy w tygodniu powinienem być w stanie, grywam z reguły w godzinach 18-23.

Owszem, mój wn8 jest dosyć słaby (wynika to głównie z tego, że przez wiele miesięcy moja zabawa w wota polegała na jeżdżeniu z kolega w plutonie i strzelaniu do siebie zamiast do wroga Wink ) ale ostatnio pnie się w górę, za miesiąc powinien przekroczyć 1400. To co Was zapewne najbardziej interesuje to średni WN8 na czołgach, które używałbym w bitwach drużynowych:
IS-7: 1979 (1051 bitew)
T110e3: 1549 (313 bitew) (wiem, tu mam bardzo sporo do poprawy:/ )
T110e5: 1965 (29 bitew)
IS3: 1858 (831 bitew)

Mam nadzieję, że zostanę przyjęty w Wasze szeregi,

pozdrawiam,

elfik17
elfik17
elfik17
Szeregowy

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Podanie: elfik17 Empty Re: Podanie: elfik17

Pisanie by Kotwicz Wto Sty 13, 2015 1:37 pm

Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Proszę, zapoznaj się z naszymi obowiązkowymi tematami na forum:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach