Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MRAFpl - podanie

Go down

MRAFpl - podanie Empty MRAFpl - podanie

Pisanie by MRAFpl Pią Sty 02, 2015 4:47 pm

Nick: MRAFpl
Wiek: 20
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak
Posiadane czołgi VI tierowe: Sherman M4A3E8, AMX 12t, Pz. IV. S., TOG II*, KW-85, ARL 44
Posiadane czołgi VIII tierowe: Pantera II, Tygrys II, 110, T-34-2, Super Pershing,
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: 10 tieru? E100, niedługo FV4202
WN8: coś koło 1400 ogólnego, ok 1600 30 dni
Winratio: bodajże poziom 52,5% lub 53%
Liczba bitew: ~8500 na tym koncie (miałem też inne)
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: AdmiralXV mi opowiedział o klanie oraz dowódca Dzwonowo ze mną rozmawiał na temat dołączenia.

Coś o sobie: Jestem MRAF (Marshal of the Royal Air Force), mam 20 lat, pochodzę z Wałbrzycha oraz współpracuję jako Specjalista Instruktor z firmą Wargaming.net. W poprzednich klanach prowadziłem ESL z osiągnięciami w postaci złota, rozstawiam na twierdzy (VI i VIII), w ciągu dnia potrafię z dobrą drużyną zarobić nawet 2000 "pudełek". Jestem aktywny na mapie CW, twierdzy, kompaniach i wszelkich turniejach. Oprócz tego chętnie gram w plutonach. Pomijając grę to nie powiem nic więcej, chyba że kobieta będzie pytać. No i mam spore poczucie humoru - chociaż mogę być poważny jeśli trzeba.

Pozdrawiam
MRAFpl
MRAFpl

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

MRAFpl - podanie Empty Re: MRAFpl - podanie

Pisanie by Gość Pią Sty 02, 2015 5:45 pm

Zaproszenie wysłane!

Zapraszam do zapoznania się z kodeksem klanu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Oraz do wypełnienia obowiązkowego tematu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach