Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie shaderek

2 posters

Go down

Podanie shaderek Empty Podanie shaderek

Pisanie by shaderek Pon Maj 12, 2014 8:32 pm

Witam.

Nick: shaderek
Wiek: 21
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Jeszcze nie
Posiadane czołgi na kompanie seniorskie: AMX 12t
Posiadane czołgi na kompanie mistrzowskie: T32
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: Z tych bardziej użytecznych to tylko Object 704 i M46 Patton
WN8: 1040(noobmeter), ~1100(jakiś infopanel w grze)
Winratio: 51,6%
Liczba bitew: ~5300
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Znalazłem na stronie WoT'a. Głównie klan przypadł mi do gustu z powodu nazwy, a konkretnie pierwszego członu.
Link do noobmeter: [You must be registered and logged in to see this link.]
Coś o sobie:

W czołgi grałem jeszcze jak gra była w fazie beta. Ale de facto "świadomie" zacząłem grać jakoś pod koniec zeszłego roku. Od tego czasu zrobiłem ~1600 bitew głównie z kolegą z innego klanu - uczył mnie grać. Progres jest w mojej ocenie zadowalający i głównie na to chciałbym zwrócić uwagę bo wiem, że nie spełniam do końca wymagać odnośnie WN8. Jeśli chodzi o gre to lubię jeździć TD'kami i medami amerykańskimi dlatego też te linie mam najbardziej rozwinięte. Poza tym całkiem fajnie gra mi się T32. Otwarty na krytykę i wszelkiego rodzaju wskazówki. Poza grą cichy, spokojny student politechniki.

Pozdrawiam.
shaderek
shaderek

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Podanie shaderek Empty Re: Podanie shaderek

Pisanie by Kotwicz Wto Maj 13, 2014 11:14 am

niestety na tą chwilę nie spełniasz naszych wymagań. Przed minikampanią CW potrzebujemy doświadczonych graczy. Pograj troszkę i odezwij się do nas za miesiąc. W tym czasie Twoje statystyki powinny zbliżyć się do naszego minimum.

Pozdrawiam.
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach