Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kandydat

2 posters

Go down

Kandydat Empty Kandydat

Pisanie by Godzio76 Wto Wrz 15, 2015 11:30 pm

Nick: Godzio76
Wiek: no oczko się zbliża
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: TAK + dobre mickro
Przydatne czołgi VI tierowe: T21 (4 perki)
Przydatne czołgi VIII tierowe: IS3 (4 perki) AMX 13 90 (2 perki)     Su-14-2

Wszystkie perki oczywiście sensowne i wiadomo pełny equip

3 czołgi VIII premium i 3 dziesiątki

Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów:
WN8: 938 i rośnie (wszystko na zielono [You must be registered and logged in to see this link.] )
Winratio: 49,26%
Liczba bitew: 10 000 i poprzednie konto jakieś 10 000 też

Czy to jest Twoje pierwsze konto? Jeśli nie - podaj nick poprzedniego konta: Zgoniasty , ale ktoś je zmarnował pewnie teraz.
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? Jeśli tak - podaj WN8 z momentu resetu: nie

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: stoczyliśmy z Dzwonowo, Kotwicz, Xandras, D_Wir. Mam screeny z 7 bitew w tym 1 porażka. Spytajcie Dzwonowo czy Kotwicza, chyba mam ich rekomendacje Smile

Coś o sobie: 'Moje' Effi chyba nie jest wystarczająco dobre jak na Wasze standardy, za co przepraszam, nie mogę wprost wyznać dlaczego, ale zaufajcie mi jestem weteranem.

Nolive, stabilne łącze internetowe 50-60 pingów max, pełen zestaw modów, profesjonalny sprzęt gamingowy. WoT dla mnie to coś więcej niż gra. Szukałem klanu aktywnego z takim 'sortem'. Mógłbym tak pisać i pisać, bo mi zależy, ale tu skończę. Z góry dzięki za poświęcony mi czas.
Godzio76
Godzio76

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Kandydat Empty Re: Kandydat

Pisanie by kazikdlugi Sro Wrz 16, 2015 12:21 pm

Dzięki za zainteresowanie Naszym klanem, ale nie spełniasz wymagań dotyczących WN8 i WR dlatego też muszę odmówić.
Pozdrawaim i powodzenia.

kazikdlugi
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Kandydat Empty Re: Kandydat

Pisanie by Godzio76 Sro Wrz 16, 2015 2:11 pm

Jakbym zresetował staty to też nic z tego ? Moge tez zamieścić screena z kolorowych statystyk (50 bitew) z 58,8% zwyciestw.
Godzio76
Godzio76

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Kandydat Empty Re: Kandydat

Pisanie by kazikdlugi Sro Wrz 16, 2015 4:11 pm

Nie chodzi o to czy je zresetujesz i nabijesz nowe. Rozpartując podanie patrzę na gracza i jego statystyki (ogólne jak i na poszczególnych czołgach) globalnie, ale też i na ostatnie 1000 bitew i ostatnie dni (aktualna forma). Po prostu nie zachwycasz mnie. W ostatnim czasie trochę opuściliśmy Nasze wymagani, ale i tak się na nie nie łapiesz. Wybacz, ale więcej nagiąć Naszych standardów nie mogę.

Pozdrawiam
kazikdlugi
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Kandydat Empty Re: Kandydat

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach