Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

+3
M1krus
Skik_pl
Stanek_
7 posters

Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Stanek_ Pon Lut 16, 2015 11:45 am

Witajcie,

Napisałem już PW do AntiSKill na forum WOT, ale doczytałem, że tutaj też musi być wiadomość, więc:

razem z kolegami M1krusem i crreeyzem chcemy podnosić swoje umiejętności i poszukujemy nowego klanu, w którym jest duża liczba aktywnych graczy, od których można się czegoś nauczyć. Wszyscy jesteśmy około trzydziestki, mamy słuchawki z mikrofonem, nie boimy się TS, a grywamy głównie wieczorami, po robocie Wink

Wiek: +/- 30
TS: używamy regularnie
WR: 53-55%
WN8:
 M1krus: 1376
 Crreeyz: 1645
 Stanek_: 1444
M1krus ma najniższe obecnie, ale za to najwyższe z 1k bitew Smile
Liczba bitew: 8k-23k
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: O AAP dowiedzieliśmy się z forum WOT, a do złożenia podania zachęciły nas wasze wyniki w kampanii Smile
Przydatne czołgi:
  Stanek_ : X - T110E5; VIII - IS3, T32, T69; VI - T34-85
  M1krus : X - IS7, E100, FV215; VIII - 110, AMX 50 100, AMX 13 90, IS3, T32 VI - Cromwell, M6, T37
  crreeyz: X - IS4; VIII - AMX 50 100, IS3, RHM; VI - Cromwell, T34-85

Coś od nas: Obecnie jesteśmy na etapie rozważania propozycji dołączenia do różnych klanów oraz poszukiwań na własną rękę. Jeśli uważacie, że jesteśmy w stanie wzmocnić wasze szeregi, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda wasz klan od środka i możliwe, że spotkamy się na polach bitew, walcząc ramię w ramię Smile

Informacje dodatkowe:

Nasz WN8 z ostatnich 1000 bitew wynosi +/- 1700-2000:
   http://www.noobmeter.com/player/eu/stanek_/518234304/
   http://www.noobmeter.com/player/eu/M1krus/502148346/
   http://www.noobmeter.com/player/eu/crreeyz/503537660/

Nasze oczekiwania wobec nowego klanu - przede wszystkim gra bez zbędnej spiny, w dobrej, niekrzykliwej atmosferze i w ciekawym towarzystwie oraz podnoszenie swoich umiejętności, dzięki obserwacji lepszych graczy. Chętnie pogramy twierdze, plutony, a także wspomożemy w CW i innych eventach (w miarę możliwości, ponieważ dopiero robimy większą liczbę X tierów), walcząc pod dowództwem ogarniętego rozstawiającego Wink

Czołgi, które chcemy mieć:
   Stanek_ : T57 Heavy, IS7 (połowa drogi), E100 (połowa drogi), E50M (zaraz będzie w garażu), Obj 140/T62A (połowa drogi), powoli zmierzam do BC 25t i T30
   M1krus :  Obj 140/T62A, T57 Heavy (połowa drogi), BC 25t, 50B
   crreeyz : M48 Patton, T110E4, Maus, Obj 430
Stanek_
Stanek_
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 134

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Skik_pl Pon Lut 16, 2015 12:44 pm

Witaj Stanek,
Cieszę się, że jesteście gotowi do nas dołączyć i doceniam wasze zaangażowanie Smile
Jednak jednym z wymogów jest aby potencjalny rekrut (tudzież pozostali Twoi koledzy) miał założone konto na naszym w forum w celu aktywnego udziału w życiu klanu (chodzi tutaj o rozmawianiu odnośnie CW, Twierdz lub innych gier zespołowych).

Mała podpowiedź odnośnie przydatnych czołgów do CW:
- Dzwonowo nasz główny dowódca preferuje dość "Medowy" skład więc proponuje wam grind w kierunku :
*BC-25t
*Ruskie Medy
*Leopard 1

- Kolejny aspekt to właśnie wizyty na forum, na którym omawiamy każde CW i Twierdze
- Z forum można dowiedzieć się różnych ważnych (jak i czasem mniej Razz ) rzeczy

Z decyzją odnośnie podjęcia waszej "Trójki" pozostawiam Kotwiczowi naszemu rekruterowi i/lub Dzwonowo, który ma ostateczne zdanie Smile

Tak więc prosiłbym o rejestrację pozostałych członków na forum (jeżeli decyzja zapadnie pozytywna) i oczekiwanie na odpowiedź ze strony w/w osób Smile

Pozdrawiam Serdecznie
Skik_pl
Skik_pl
Skik_pl
Rekrut

Liczba postów : 1598

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Stanek_ Pon Lut 16, 2015 12:53 pm

Cześć,

dzięki za szybką odpowiedź!
Koledzy oczywiście zarejestrują się na forum (prawdopodobnie po pracy Wink ).
Ja wrzuciłem ogólny wątek nas trzech, ponieważ zająłem się naszą rekrutacją i miałem już przygotowaną treść, której specjalnie nie musiałem edytować.
Jeśli każdy z nas będzie musiał napisać oddzielne podanie, to nie będzie to problemem.
Chętnie porozmawiamy też o naszych planach i możliwościach.

Co do grindów, to tak jak pisałem dążymy do medów.
M1krus ma już Lorr i T54, ja natomiast z każdym dniem zbliżam się do Obj 140 i zacząłem linię do BC, a crreeyz expi Obj 430.
Stanek_
Stanek_
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 134

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by M1krus Pon Lut 16, 2015 12:56 pm

Witam,
Rejestracja zakończona, czy w osobnym wątku mam jeszcze raz składać osobne podanie?
M1krus
M1krus
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by AntiSKill Pon Lut 16, 2015 1:26 pm

@Mirkus
Witam,
Rejestracja zakończona, czy w osobnym wątku mam jeszcze raz składać osobne podanie?
Nie narazie nie skladaj, przychodzicie razem wiec rozumiem ze albo dolaczycie razem albo nikt Wink ... jezeli jednak bedzie trzeba to rekruter/dowödca wam to powie

Ale kazdy z was musi sie zarejestrowac na forum, tak jak Skik pisal, forum to nasza glöwna forma komunikacji (opröcz TS'a)

Dodam ze forum u nas jest obowiazkowe, tak samo jak TS jak gramy druzynowo.
Na forum sa rozpisywane taktyki, analizy i jest prowadzona organizacja klanu. Dlatego oczekujemy aktywnego uzywania forum. (Co to dokladnie znaczy to juz inna sprawa)

@Stanek:
Dzienki za wspis, pozwole sobie wkleic tutaj twöj PM do mnie na forum WoT'a (Jak masz zastrzezenia to daj znac zmarze jakby co)

Stanek na Forum WoTa napisał:
Cześć,

razem z kolegami szukamy klanu i zainteresowała nas Wasza propozycja. Tutaj więcej info o nas:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Widzimy, że macie całkiem sporo rozgarniętych graczy, Nadamy się? Co prawda jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale może napisałbyś parę słów jak to u was wygląda?
Jak często gracie twierdze? Ilu jest aktywnych graczy przeciętnie? Jak CW i inne kampanie?
Myślę, że później możemy pogadać na TS.

Pzdr
Stan
Teraz postaram sie odpiwiedziec na poszczegölne pytania:
Nadamy się?
Oficialne wymagania z tego co widzialem spelniacie. Pasujecie tez srednia wiekpwo Wink
Czy sie nadajecie czy, (i tez czy pasujemy do siebie)  to jest rozstrzygane podczas czasu rekruterki... wlasnie po to ona jest zeby sie nawzajem poznac, pod wzgledem ogrania i pod wzgledem osobistym.

Jednakze jest to decyzja rekrutera (Kotwicz), lub w przypadku dojscia wiekszej liczby graczy rekrutera + dowödzctwa... wiec prosze o troche cierpliwosci.

Co prawda jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale może napisałbyś parę słów jak to u was wygląda?
Wyglada to ogölnie tak ze po decyzji rekrutera dostaje sie Rekruta na Forum i TS'sie i w trakcie nastepnych min.2 - max.4 tygodni gracie jako ''Klanowicz-Rekrut''  jak w kazdym innym klanie, znaczy: Plutony, CW Twierdze itd... w tym czasie my sie z wami zgrywami a wy z nami integrujecie, wy sobie oceniacie czy wam sie u nas podoba, a my patrzymy na Skilla i czy pasuje osobowosc.

Jak często gracie twierdze? Ilu jest aktywnych graczy przeciętnie? Jak CW i inne kampanie?
Graczy: mysle ze 25-35 zalezy od dnia i pory
CW: Jestesmy na mapie, zaleznie od potrzeby sa bitwy lub nie, jak nie ma bitew to sa twierdze. Kampani ostatnio nie gramy, ale to jest winna WG jak sam wiesz. Czasami sa TeamBattle.

Nasze oczekiwania wobec nowego klanu - przede wszystkim gra bez zbędnej spiny, w dobrej, niekrzykliwej atmosferze i w ciekawym towarzystwie oraz podnoszenie swoich umiejętności, dzięki obserwacji lepszych graczy. Chętnie pogramy twierdze, plutony, a także wspomożemy w CW i innych eventach (w miarę możliwości, ponieważ dopiero robimy większą liczbę X tierów), walcząc pod dowództwem ogarniętego rozstawiającego
To mozemy zaoferowac. Na plutkach jest bardzo wesolo, na CW troche mniej Wink ... ale to juz sie wiaze z tym jak sie gra z ogarnientymi rostawiajacymi i chce sie wygrac i co najwazniejsze: ''sie wygrywa!''

Jakbys mial jeszcze jakies pytania wal smialo
AntiSKill
AntiSKill
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 2051

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Stanek_ Pon Lut 16, 2015 2:00 pm

Widzę, że podchodzicie profesjonalnie do sprawy, a także nie patrzycie na suche staty, tylko przy rekrutacji bierzecie pod uwagę również charakter gracza. To na pewno pozwala zaoszczędzić sporo nerwów Wink
Poproszę crreeyza, żeby dopisał się tutaj do wątku.
Stanek_
Stanek_
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 134

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by MacaIlawa Pon Lut 16, 2015 6:45 pm

Ok panowie mimo że wasze podanie nie trzyma standardów, co jest jednym z naszych małych testów, zaryzykujemy i was przyjmiemy.
Zarejestrowanym na forum wysyłam zaproszenia
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu, poczekajcie na nadanie uprawnień na forum i proszę zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
MacaIlawa
MacaIlawa
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1275

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by crreeyz Pon Lut 16, 2015 6:48 pm

Witam.

Zarejestrowałem się i dopisuje się w wątku.
crreeyz
crreeyz

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by MacaIlawa Pon Lut 16, 2015 6:49 pm

wysyłam zaproszenie
MacaIlawa
MacaIlawa
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1275

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by AntiSKill Pon Lut 16, 2015 6:53 pm

Hejka!

Widze ze Maca (zastepca dowödcy) juz was poinformowal.

Poniewaz wasze podanie jest troche inne niz standardowe (ale to jest okey bo jeden szukal klanu dla trzech), prosze jako maly tescik cala tröjke (Stanek, Mikrus, Crreeyz) napisac ponizej post wedle naszego wzoru [You must be registered and logged in to see this link.]

W tym temacie! Nie otwierajcie nowego prosze.


Pozdrawiam Anti
AntiSKill
AntiSKill
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 2051

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Stanek_ Pon Lut 16, 2015 6:57 pm

Dzięki za wyrozumiałość! Smile
Wczoraj wystąpiliśmy ze starego klanu, więc mamy jeszcze okres karencji.

Nick: Stanek_
Wiek: 28
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak
Przydatne czołgi VI tierowe: T34-85
Przydatne czołgi VIII tierowe: T32, T69, IS3
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: T110E5
WN8: 1454
Winratio: 55%
Liczba bitew: 8000
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: O AAP dowiedziałem się od M1krusa, który znalazł was na forum WOT, a do złożenia podania zachęciły nas wasze wyniki w kampanii Wink

Coś o sobie: inżynier grywający w siatkówkę i hokeja. Wieczorami wyprowadzam psa i pogrywam w wota Wink


Ostatnio zmieniony przez Stanek_ dnia Pon Lut 16, 2015 7:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Stanek_
Stanek_
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 134

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by crreeyz Pon Lut 16, 2015 7:31 pm

Nick: crreeyz
Wiek: 28
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak
Przydatne czołgi VI tierowe: T37; Tupe 64; cromwel; Helcat; t-34-85 i pare nie przydatnych  
Przydatne czołgi VIII tierowe: AMX 50-100; Is 3; Pershing; Rhm; objekt 416
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: IS 4 ; t110E4 brakune 10k expa
WN8: 1645
Winratio: 55.25%
Liczba bitew: 11290
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?:  od Stanka

Coś o sobie:
Jestem z Krakowa, gdzie też pracuję w schyłkowej instytucji jaką jest poczta polska. Poza czołgami pogrywam głównie w RPG choć ostatnio Dying light mnie wciągnął. Poza komputerami to miałem pewne do czynienia z sportami walki oraz tańcem.
crreeyz
crreeyz

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by M1krus Pon Lut 16, 2015 7:59 pm

Nick: M1krus
Wiek: 33
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: Tak
Przydatne czołgi VI tierowe: T37, Cromwell, M6, Type 58, KW-2, Hellcat
Przydatne czołgi VIII tierowe: AMX 50 100 i 13 90, IS-3, 110, T32, T44, T-69
Posiadane w garażu czołgi na Wojny Klanów: E-100, IS-7, FV215, ( odblokowane Maus i T100E4)
WN8:1389 (http://blog.wot-ts.pl/karta-gracza/?nickname=M1krus )
Winratio: 53,46%
Liczba bitew: 23 tyś
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: Wypelniałem kartę rekrutacyjną i zostaliście mi poleceni przez sam Wargaming.

Coś o sobie: Pracownik działu IT namiętnie grający w WOT-a wieczorami, zaraz po tym jak wykąpie małego ( ma na imię Kacper, zgroza wam jeśli myśleliście o czymś innym ). Okazjonalnie kierowca ciągnika i kombajnu zbożowego. Aktualne miejsce zamieszkania - Warszawa.
M1krus
M1krus
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by AntiSKill Pon Lut 16, 2015 8:37 pm

Bardzo ladnie Smile

Nonono. Inzynier, sztuki walki, dzieciaki... mysle ze sie wam u nas spodoba Razz

Ok, ostatnia rzecz, tak jak Maca napisal:
Po zaakceptowaniu zaproszenia do klanu, poczekajcie na nadanie uprawnień na forum i proszę zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Przypomnijcie sie sprosze jak wam minie czas blokady, a po zaakceptowaniu zaproszenia dostainecie uprawnienia na Forum, tam oraz na TS'sie zalatwimy reszte

Witajcie Wink


PS: Na PM podam IP od TS'a
AntiSKill
AntiSKill
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 2051

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Kotwicz Pon Lut 16, 2015 9:05 pm

Biorę Was ;-)
Z każdym z Was mam coś wspólnego:
Stanek_ - mój starszy syn przez 3 lata trenował hokej na Legii... czasami tata musiał na lód wyjść ;-)
crreeyz - "za młodu" przez ładne kilka lat trenowałem taekwondo i judo.
M1krus - zanim postanowiłem się przebranżowić, przez 10 lat pracowałem w IT

także:

Zaproszenie wysłane!
Witamy na pokładzie i zapraszamy na próbny okres unitarki.
Proszę zapoznajcie się z najważnieszymi informacjami dla każdego rekruta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Stanek_ Pon Lut 16, 2015 9:07 pm

Parę wiadomości upłynęło, ale coś się w końcu z tego wykuło Wink
18.02 mija nam karencja, wtedy przyjmiemy zaproszenia.
Stanek_
Stanek_
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 134

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Kotwicz Pon Lut 16, 2015 9:12 pm

przypomnijcie się... bo my nie mamy informacji, że mieliście karencję...

Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by M1krus Sro Lut 18, 2015 7:59 am

Dziś mija nam okres karencji. Czy mógłbym prosić o wysłanie jeszcze raz zaproszenia dla mnie i Stanka_.
Dzieki i pozdrawiam.
M1krus
M1krus
M1krus
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Skik_pl Sro Lut 18, 2015 10:21 am

Done

Zapraszamy serdecznie Smile
Skik_pl
Skik_pl
Rekrut

Liczba postów : 1598

Powrót do góry Go down

3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie Empty Re: 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach