Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie konradr123

4 posters

Go down

podanie konradr123 Empty podanie konradr123

Pisanie by konradr123 Czw Lut 05, 2015 1:22 am

Z racji tego iż jestem człowiekiem dorosłym napiszę do Was jak dorosły i mam nadzieję,że potraktujecie mnie jak dorosłego i nie odrzucicie od razu z racji małego WN-a.Zostawię go może na koniec aby od razu się nie skreślać,oczywiście później wszystko wyjaśnię co i jak Smile Krótko o mnie,gram aktywnie codziennie,przeważnie jestem dostępny wieczorami z racji tego iż pracę kończę około 17 i w domu jestem o 18,gram do 23-24 różnie.Z poprzednim klanem w 3 kampanii zdobyłem 5 prowincji,grałem w podstawowym składzie,znam mapy,wiem gdzie przebijać czołgi,uwielbiam twierdze,na VI tier mam 4 perkowego T-37 Smile Zapraszacie do plutonu,kampanii,twierdzy czy drużynówki,jestem zawsze chętny,nie tłumaczę się nie tam,nie gram,zbijam gwiazdki,robię misję,zawsze możecie liczyć na to,że dojdę do drużyny.Hmm czołgi 6 tier:Hellcat,SU-100,Chi-to,powiecie że jest słaby,dla mnie rewelacja,oraz wspomniany T-37 z 4 perkami,zrobiłem je na zimówkach Smile 8 tier na twierdzę bądź drużynówki:AMX 13 90,IS-3,Tiger II,T-34-2,ewentualnie Caernarvon. Na CW niestety posiadam tylko dwie X:IS-7 i Obiekt 140,IS-7 4 perki,obiekt 3 prawie pełne,wydaje mi się że jestem dobry na tych czołgach i umiem nimi grać Smile Moje 9 to Jagtiger i Centurion Mk.7/1,mogę kupić Lorkę,ale na razie zbieram kasę.Teraz trochę o WN8,tysiąc,powiecie eee słabo,noob,retard nie gracz,mam setki printscreenów w których fioletowy czy niebieski gracz ginął jako pierwszy i drugie tyle jak razem z dawnym klanem takich rozwalaliśmy,staty nie grają,wiem,że zaniżę wam średnią klanu i to staty świadczą o graczu,ale według mnie nie i nie zawsze.Mam takie słabe dlatego iż wiele bitew grałem czołgami którymi nie umiałem grać,teraz naprawdę ciężko jest mi polepszyć staty,dobra już piszę,według wotlabs.net mój wn z ostatnich 24 h wyniósł 2506,z tygodnia 1559,30 dni 1532,z ostatnich tysiąca bitew 1521,także gracz zielony powyżej średniej waszego klanu,mój spodziewany WN wynosi teraz 1521 [You must be registered and logged in to see this link.] tu jest czarno na białym wszystko.Lubię WOT-a,szukam dobrego klanu w którym mógłbym się rozwijać,poprzedni rozpadł się gdyż dowódcy ukradli złoto i uciekli,chcę grać z ludźmi,mieć z kim pogadać,poradzić się,jestem graczem aktywnym zarówno w grze jak i na ts-ie,a jeszcze win rate 51,53,spodziewany 53,99.Jak widać na wotlife moje staty cały czas idą w górę [You must be registered and logged in to see this link.] jeśli nie będziecie patrzeć na mój dawny wn,tylko ten który robię ostatnio i jeśli obiecam wam dozgonną wdzięczność i zostanie u was póki rozpad waszego klanu nas nie rozdzieli,dałoby radę mnie przyjąć? P.S. Mam 24 lata,jestem z Warszawy,magister wywiadu konkurencyjnego.
avatar
konradr123

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

podanie konradr123 Empty Re: podanie konradr123

Pisanie by Dzwonowo Czw Lut 05, 2015 1:35 am

Cześć konradr123.

Dzięki za zainteresowanie klanem, ale nie spełniasz naszych wymagań.

Pozdrawiam i powodzenia,

Dzwonowo
Dzwonowo
Dzwonowo
Dowódca

Liczba postów : 4046

Powrót do góry Go down

podanie konradr123 Empty dzięki serdeczne

Pisanie by konradr123 Czw Lut 05, 2015 1:12 pm

Mam 24 lata,wn +50%,jestem aktywny na grze i będę na forum,jeden czołg X poziomu mam,nawet dwa,tylko jak pisałem brakuje mi wn8.Patrzycie tylko na wn,moglibyście mnie dodać do plutonu,na treningówkę,zobaczyć jaki ze mnie gracz,tylko wn się liczy?Staty przecież nie grają,mam wam wrzucić print screeny z bitew w których w pierwszych 5 minutach ginęli gracze z wn ponad 1500?Mam takich setki.Według statystyk na wotlabs mój spodziewany wn wynosi ponad 1500,z ostatnich tysiąca bitew też,nie weźmiecie mnie tylko dlatego że aktualnie mam tysiąc wn-a?Dobra dowódco Dzwonowo,dam CI passy do konta,zrobisz tysiąc bitew,w każdej wn ponad 2-3 tysiące i zobaczysz o ile podskoczy mi aktualny wn,całe nic,gram bardzo dobrze,w każdej bitwie robię co mogę,ale nie da się podciągnąć tego wn-a tak szybko z racji tego iż mam 17 tys. bitew,a nie mam zamiaru zakładać nowego konta,bo to po prostu nie ma sensu.Jeśli według Ciebie jednak tylko staty świadczą o graczu poproszę o jakiś test,zobacz na co mnie stać,a nie od razu odrzucasz Smile pozdrawiam
avatar
konradr123

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

podanie konradr123 Empty Re: podanie konradr123

Pisanie by MacaIlawa Czw Lut 05, 2015 5:03 pm

Kolego w ramach ścisłego dowództwa klanu dyskutowaliśmy Twoje podanie i już nas prawie przekonałeś jednakże w innym wątku rekrutacyjnym objawiłeś się jako zwykły troll więc nie zawracaj nam dupy i szukaj innego klanu gdzie Twoje zachowania rasowego gimbusa będą tolerowane.
MacaIlawa
MacaIlawa
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1275

Powrót do góry Go down

podanie konradr123 Empty Re: podanie konradr123

Pisanie by sunny_day Czw Lut 05, 2015 5:11 pm

Witam,
Od razu na wstępie napiszę, że nie przyjmiemy Cię do AAP.
Powodów jest co najmniej kilka. Ale nie zamierzam, jak Ty pisać elaboratów albo rozprawek na ten temat.
Kilka testów mamy, WN8 jest jednym z nich. Oczywiście Twoje ostatnie 1000 bitew to już niezły wynik, ale jeśli się bliżej przyjrzeć to w oczy rzucają się dwa czołgi: T127 - 118 bitew, 62%WR i ob140 - 162 bitwy i 41%WR.
Więc dobrze wiesz, jak poprawiać sobie staty Smile

A wracając do testów, o których piszesz, jednym z nich jest złożenie podania zgodnego ze wzorem - ten test, sam musisz przyznać, oblałeś.

Dziękujemy za zainteresowanie AAP, życzymy powodzenia w szukaniu wymarzonego klanu
Pozdrawiam
Sunny_day

PS. Widzę, że już wszyscy dowódcy się w Twej sprawie wypowiedzieli, każdy w swoim stylu Razz
sunny_day
sunny_day
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 3108

Powrót do góry Go down

podanie konradr123 Empty Re: podanie konradr123

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach