Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie gablorian

2 posters

Go down

Podanie gablorian Empty Podanie gablorian

Pisanie by gablorian Sro Wrz 30, 2015 4:21 pm

Nick: gablorian
Wiek: 21
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?: tak
Posiadane w garażu czołgi VI tierowe: t64, hellcat
Posiadane w garażu czołgi VIII tierowe: t-44, su-14-2, t49 (is-3 do odkupienia tak samo rhm)
Posiadane w garażu czołgi X tierowe: is-7, niebawem t57 heavy
WN8: 1170
Winratio: 51%
Liczba bitew: 7200

Czy masz doświadczenie w rozstawianiu? nie
Czy to jest Twoje pierwsze konto? pierwsze, dlatego takie staty: [You must be registered and logged in to see this link.]
Czy robiłeś na tym koncie reset statystyk? nie robiłem

Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: punkt werbunkowy, trzeba się rozwijać samemu trochę trudno może w klanie będzie latwiej, no i muszę zdobyć hajs na następne czołgi

Coś o sobie: student 3 roku, będę miał duużo czasu teraz, mój cel to obj.260 a dopiero kończę t28
gablorian
gablorian
Szeregowy

Liczba postów : 14

Powrót do góry Go down

Podanie gablorian Empty Re: Podanie gablorian

Pisanie by kazikdlugi Sro Wrz 30, 2015 11:13 pm

Witam. Nie spełniasz naszych wymagań statystycznych, ale nie masz bardzo dużej ilości bitew na koncie i da się to nadrobić więc postanowiem dać Ci szansę.
Mam jednak dla Ciebie dodatkowe wymagania. Musisz zbadać/odkupić jakiś czołg ciężki VI tieru (na to zadanie masz 2 tygodnie). Najlepiej gdyby był to T-150, ale może też być KV-85, O-I lub VK 36.01.
W miarę możliwości postaraj się odkupić IS-3 lub inny przydatny czołg VIII tieru (110, T32, AMX 50 100, AMX 13 90, T-54 ltwt, RU 251, WZ-132).

Wysyłam zaproszenie. Po jego przyjęciu otrzymasz dostęp do reszty forum. Wtedy zapoznaj się z "ABC rekruta", które znajdziesz pod tym linkiem. [You must be registered and logged in to see this link.]

Powodzenia
kazikdlugi
kazikdlugi
kazikdlugi
Oficer wykonawczy

Liczba postów : 1981

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach