Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie

2 posters

Go down

podanie Empty podanie

Pisanie by Audytor Pon Sty 19, 2015 3:30 pm

Nick: Audytor
Wiek:gruuuubo powyżej 18
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak?:Tak
Posiadane czołgi VI tierowe:Cromwell, T37, Hellcat, do odkupienia możliwy AMX12t, VK30.01D, M6, T21, KV-2, T-150, MT-25, SU-100, KV-85
Posiadane czołgi VIII tierowe:AMX50 100, T34, IS-3, Caernarvon, Rhm, ISU-152, do odkupienia możliwy AMX1390, T69, T32
Posiadane czołgi na Wojny Klanów: bc-t25, IS-7, za jakiś czas będzie T57Heavy, WTaufE100 (jeśli się nadaje - nie grałem dotąd na CW). Ogólnie mogę zrobić jakieś, jeśli będzie konkretna potrzeba, potrafię ostro pocisnąć jakąś linię.
WN8: Overall 1213, choć zaniżone przez "błędy wieku dziecięcego" w grze. Pozostałe okresy włącznie z najświeższymi są powyżej 1300.
Winratio: ponad 51,5%
Liczba bitew: 10k
Skąd się o nas dowiedziałeś, dlaczego AAP?: strona WoT-a zapodała Was w wynikach wyszukiwania. AAP pasuje mi pod względem liczebności (gwarantuje plutony i inne wspólne przedsięwzięcia), widzę sporo solidnych graczy, od których zawsze czegoś się można nauczyć. Jestem przekonany, że dopasowałbym się do składu bardzo szybko.

Coś o sobie:
Pracuję i studiuję (zaocznie).
W WoT-a gram od listopada 2013, dopiero od około 8-9 miesięcy gram ostrzej, wcześniej przesiedziałem za długo na III tierze, stąd kiepskie staty.
Lubię plutony, twierdze i inne drużynówki - to sens tej gry, bo randomy mnie trochę nudzą.
W dotychczasowym klanie nie graliśmy CW, z frekwencją było najwyżej średnio, a teraz jeszcze się rozpada.
Grywam aktywnie, często codziennie i o każdej porze dnia, choć gry nie traktuję jako życiowego celu. Nie przewiduję jednak przerw dłuższych niż tydzień.
Podanie składam informacyjnie, aby dowiedzieć się, czy mam gwarancję przyjęcia. Wówczas wypiszę się z obecnego. Mimo wszystko mam tu jeszcze paru znajomych do grania, a nie chcę zostać na lodzie.
Audytor
Audytor

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

podanie Empty Re: podanie

Pisanie by Kotwicz Wto Sty 20, 2015 10:49 am

Niestety, jeszcze nie spełniasz naszego minimum rekrutacyjnego.
Zapraszamy za kilka tygodni.
Pozdrawiam
Kotwicz
Kotwicz
Kotwicz
Przyjaciel AAP

Liczba postów : 1790

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach